بنر پمپ های طبقاتی لئو (leo)

از سری تجهیزات آبرسانی لئو با کارکرد گریز از مرکز، پمپ طبقاتی لئو می باشد که خرید آن عموما بمنظور جابجایی آب از چاه یا مخزن های عمیق صورت می گیرد. این تجهیزات در مدل های طبقاتی عمودی و افقی و با توان موتور و هد و دبی متنوع تولید می گردند که قیمت پمپ طبقاتی لیو نیز به موارد ذکر شده بستگی دارد. در ادامه قصد داریم به مشخصات فنی، جزئیات انواع مدل ها و گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول بپردازیم.

خرید پمپ طبقاتی لئو و نحوه انتخاب آن

باید گفت پمپ لئو از تنوع بالایی برخوردار بوده و مدل طبقاتی لئو در مدل ها و ظرفیت های بسیار گسترده ای تولید شده و این محصولات از میزان دبی یا حجم آب عبوری بالایی برخوردارند. مدل های طبقاتی لئو برای پمپاژ آب صاف و سیالات مشابه آب طراحی شده و برای مصارف صنعتی، کشاورزی، تجهیزات حرارتی و برودتی، تغذیه دیگ بخار در کارخانجات، تامین فشار آب منطقه ای، بوستر پمپ های آتش نشانی، دستگاه های آب شیرین کن و تصفیه آب و فواره ها مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه انتخاب این تجهیزات به نوع کاربری شان بستگی دارد. میزان دبی (حجم آب عبوری) و هد (ارتفاع) نیز بسیار حائز اهمیت می باشد و به نسبت مقدار حجم آبدهی مورد نیاز، باید خرید پمپ طبقاتی لئو صورت گیرد. در ادامه به مشخصات فنی انواع مدل های این محصول پرداخته ایم.

انواع پمپ طبقاتی لئو

به دلیل قرار گرفتن پروانه ها و دیفیوزر ها به صورت متوالی و سری در این مدل، پمپ طبقاتی لئو با این عنوان شناخته می شود که در دو مدل عمودی و افقی طراحی و تولید شده و هر کدام از مدل ها در توان موتور متنوع در بازار موجودند. به دلیل قرار گرفتن پروانه ها بصورت سری، بخصوص در پمپ طبقاتی لئو، محصول از قطر کمی برخوردار است. نحوه کارکرد آن به اینصورت است که سیال وارد ورودی دستگاه شده و از پروانه اول می گذرد، فشار سیال بعد از عبور از دیفیوزر اول افزایش یافته و وارد دیفیوزر یا پروانه دوم می گردد و به همین صورت انرژی جنبشی و فشار سیال تا دیفیوزر آخر افزایش پیدا کرده و سیال با فشار و دبی بالا از محصول خارج می شود.

جنس بدنه این تجهیزات از استیل یا چدن ساخته شده و از مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی برخوردار می باشد. مدل های طبقاتی افقی EDH ، ECH و عمودی در مدل های LVS ، LVR ، EVP تولید می گردند و با گرید عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حرارتی IP42 در بازار موجودند. از لحاظ منبع تغذیه انواع این مدل ها تک فاز و سه فاز می باشد و فشار کاری این دستگاه ها از 5 بار تا 33 بار در نظر گرفته شده و با توجه به نوع کاربری، در موارد متنوعی می توان برای پمپاژ و جابجایی سیال از آنها استفاده کرد.

پمپ طبقاتی افقی لئو

همانطور که اشاره کردیم، یکی از انواع مدل های این تجهیزات، پمپ طبقاتی افقی لئو می باشد که در سری EDH ، ECH و انواع مدل ECH4-30 ، ECH2-40 ، ECH2-40 ، ECH2-40 ، EDH 10-50 تولید می گردد. هد یا حداکثر ارتفاع آب در این مدل ها تا 59 متر بوده و دبی یا حداکثر حجم آب عبوری شان تا 466 لیتر می باشد. مدل افقی توان پمپاژ سیال تا درجه دمای 85 درجه سانتیگراد را دارد و برای تامین و تقویت فشار آب ساختمان ها، سیستم های تصفیه آب صنعتی، موارد کشاورزی، آبیاری مزارع و صنایع غذایی و دارویی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با منبع تغذیه برق تکفاز و سه فاز کار می کند.

از دیگر ویژگی های پمپ طبقاتی افقی لیو دارا بودن محافظ حرارتی است که از داغ شدن بیش از حد و آسیب دیدن الکتروموتور جلوگیری می کند. بلبرینگ های این محصول ساخت کمپانی شناخته شده C & U بوده، دارای کارکرد با صدای کم می باشد و همچنین از کارکرد مطلوب و طول عمر بالایی برخوردار است. برای خرید مدل های طبقاتی افقی نیاز است ظرفیت آبدهی مورد نیازتان را به نسبت نوع کاربری بسنجید و مدل از سری مناسب نیازتان را خریداری نمایید که این تنوع در سری و مدل روی قیمت پمپ طبقاتی افقی لیو تاثیر بسزایی دارد. از آنجاییکه ممکن است لیست قیمت به دلیل نوسانات بازار، صحیح نباشد، برای اطلاع از قیمت به روز محصولات می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

پمپ طبقاتی عمودی لئو

در پمپ طبقاتی عمودی لئو جنس بدنه، پروانه و محفظه مکانیکال سیل از جدن و استیل 316 و 304 ساخته شده که ضد زنگ و ضد پوسیدگی هستند و همین امر باعث افزایش طول عمر محصول می شود. مدل طبقاتی عمودی لیو در سری های LVS ، LVR ، EVP و همچنین در انواع مدل های LVR 5-29 ، LVR 10-16 ، LVS1-30 ، LVB3-23 تولید می گردد و در بازار موجود است. از ویژگی های بارز مدل های عمودی می توان به گستردگی دامنه حرارتی آنها اشاره کرد، این محصولات در دامنه دمایی 20- تا 120 درجه سانتی گراد کار کرده و حداکثر هد آن تا 323 متر و حداکثر دبی آن تا 4000 لیتر می باشد و تا حداکثر فشار باری 33 بار بخوبی کار کرده و از عملکرد و راندمان مطلوبی برخوردار است. این مدل برای ساختمان های مرتفع با تعداد طبقات زیاد و همچنین برای بوستر پمپ های آتشنشانی کاربرد دارد.

مشخصات فنی و کاتالوگ پمپ طبقاتی لئو

در رابطه با مشخصات فنی پمپ طبقاتی لئو، تلاش کردیم مشخصات ذکر شده در کاتالوگ را بازگو کرده تا شما مخاطبین گرامی بتوانید با مطالعه آن، با نحوه کارکرد، ساختار، مدل و دیگر ویژگی های این محصولات آشنا شده و خرید مناسبی را تجربه نمایید. از دیگر مشخصات این محصولات می توان به جنس سیم پیچ از مس آن اشاره کرد و الکتروموتور دستگاه دارای کلاس ایمنی موتور IP55 می باشد. الکتروموتور نیز دارای استاندارد بین المللی IE2 است. همچنین در نظر داشته باشید که هر چه غلظت سیال پمپ شونده بالاتر باشد، باید محصول با توان موتور بالاتر را خریداری نمایید که این موارد بهمراه مشخصات فنی در کاتالوگ پمپ طبقاتی لیو ذکر شده است.

خدمات پس از فروش و گارانتی پمپ طبقاتی لئو

مدت گارانتی پمپ طبقاتی لئو 24 ماه می باشد و و لازم به ذکر است که شرکت فن آوران تهویه پیام ضمانت و خدمات پس از فروش تجهیزات آبرسانی لئو را در ایران برعهده دارند. شما مشتریان گرامی در صورت خرید محصول، در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را دریافت خواهید کرد و محصول برایتان به سراسر کشور ارسال خواهد شد.

لوگو فناوران تهویه پیام