از سری تجهیزات آبرسانی مستغرق که بصورت غوطه ور در آب کار می کند، پمپ کف کش لئو می باشد که در سری های متعددی توسط این برند طراحی و تولید می گردد. در ادامه قصد داریم به مشخصات فنی، گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات بپردازیم تا در هنگام انتخاب و خرید پمپ کف کش لیو آنها را مد نظر داشته باشید. برای تجربه خریدی مناسب با قیمت مقرون به صرفه با دماپویا همراه باشید.

خرید پمپ کف کش لئو و موارد کلیدی آن

پمپ کف کش لئو یکی دیگر از تجهیزات آبرسانی کمپانی لئو بشمار می رود که در سری های متنوعی تولید شده و بصورت مستغرق یا غوطه ور در آب کار می کند و از عملکرد مطلوبی در جمع کردن آب های سطحی، کشیدن و جمع آوری آب برخوردارند و در کاربری هایی مانند تخلیه تانکرها و مخازن مختلف، چاه ها، جمع آوری آب باران و پساب، تخلیه استخرها، انتقال آب از مخازن به مزرعه ها، حوضچه های پرورش ماهی، فواره ها، تخلیه استخرها، پمپاژ آب های آلوده، کشاورزی و آبیاری باغها و گلخانه ها، صنایع چرم سازی و کاغذ، تخلیه پساب های فاضلاب با غلظت کم و لجن مخلوط با آب مورد استفاده قرار می گیرند.

این مدل در انواع ساده و فلوتر دار و با جنس بدنه و پروانه متنوع تولید می گردد که قیمت پمپ کف کش لئو به مدل محصول، میزان دبی (حجم آب عبوری) و هد (ارتفاع) آن و قدرت موتور بستگی دارد. لازم به ذکر است که خرید پمپ کف کش لئو برای تخلیه پساب های فاضلاب یا پمپاژ آب های آلوده، برای ریز ذرات و جامدات ریز مناسب است و برای تخلیه چاه با ذرات جامد درشت و لجن غلیظ باید از مدل های لجن کش استفاده کرد. در ادامه به انواع مدل های این محصول بطور مفصل پرداخته ایم.

انواع مدل های پمپ کف کش لئو

همانطور که اشاره شد، پمپ کف کش لئو در انواع مدل های ساده و فلوتر دار تولید می شود. ساختار و کارکرد مدل های کف کش به اینصورت است که اگر دستگاه بدون آب و بصورت خشک کار کند، با مشکل مواجه شده و ممکن است الکتروموتور با نقص فنی جدی مواجه شود. در مدل های فلوتر دار، فلوتر مانع از خشک کار کردن دستگاه شده و در صورت نبود آب و یا تمام شدن حجم آب پمپاژ شده، دستگاه را خاموش می کند. در خرید پمپ کف کش لیو نیز دقت داشته باشید که این محصول از لحاظ جنس بدنه و پروانه در سری های مختلف، متفاوت بوده و در سری های QDX, XKS, XQS, KBZ, SPM, LKS تولید می شود که در ادامه به ارائه مشخصات فنی و جزئیات هر کدام پرداخته ایم.

پمپ کف کش فلوتر دار چدنی لئو

جنس بدنه این مدل از چدن می باشد و در برابر خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و جنس پروانه از آلیاژ آلومینیوم سخت ZLI02 است. پمپ کف کش فلوتر دار چدنی لئو از نوع مستغرق بوده، برای انتقال و جابجایی سیال مشابه با آب و عاری از جامدات طراحی شده و برای تخلیه آب های سطحی مناسب می باشد. دبی (حجم آب عبوری) در این مدل از 7 تا 30 متر مکعب بر ساعت و هد (ارتفاع) از 11 تا 32.5 متر و تمامی مدل های این سری با منبع تغذیه تکفاز کار می کند.

حداکثر دمای سیال 40 درجه سانتی گراد می باشد و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور این محصول B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IP68 است. اندازه و سایز آنها نیز از 11 متر تا 32 متر و سایز دهانه خروجی آنها از 1 تا 21 اینچ است. شما مخاطبین گرامی می توانید برای مشاوره رایگان درباره میزان هد و دبی و قیمت پمپ لئو با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

پمپ کف کش فلوتر دار استیل/ پلیمری لئو

در پمپ کف کش فلوتر دار استیل/ پلیمری لئو بدنه محصول از جنس استیل 304 و یا پلیمر تولید شده و جنس پروانه در هر دو از پلاستیک PPO یا PA6 می باشد. اندازه طول این محصول در مدل های پلیمری یا پلاستیکی از 6 تا 9 متر و در مدل های استیل از 6 تا 48 متر بوده و همه مدل های این سری با برق تکفاز کار می کنند. حداکثر دمای سیال در سری لئو 35 درجه سانتی گراد است و میزان دبی آنها از 6 تا 12 متر مکعب و همچنین هد آنها از 5 تا 48 متر می باشد. این مدل از کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F برخوردار بوده و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IPX8 است. دهانه خروجی آنها از 1 تا 11 اینچ طراحی شده که در قیمت پمپ کف کش فلوتر دار لیو تاثیر بسزایی دارد.

پمپ کف کش فلوتر دار چدن و استیل

جنس بدنه پمپ کف کش فلوتر دار از چدن و استیل و جنس پروانه چدن ضد زنگ HT200 ساخته شده و میزان هد این مدل 20 تا 42 متر و مقدار دبی آنها از 4 تا 15 متر معکب می باشد. اندازه و طول انواع مدل های این سری از 20 تا 42 متر و سایز دهانه خروجی از 1 تا 11 اینچ است. تمام این مدل ها با منبع تغذیه تکفاز کار می کنند. این مدل ها توان پمپاژ سیال تا 40 درجه سانتی گراد را دارند و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B می باشد. همچنین این سری کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IP68 دارد.

پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز

این سری نیز از مدل های مستغرق می باشد که به دلیل ساختاری که دارد قابلیت کارکرد برای تصفیه فاضلاب، پروژه های عمرانی و برای انتقال دوغاب را دارا می باشد. جنس بدونه این سری از چدن ضد زنگ و جنس پروانه از آلیاژ چدن سخت با کروم بالا است و توان پمپاژ سیال تا حداکثر دمای 40 درجه سانتی گراد را دارد. میزان هد از 21 تا 56 متر و میزان دبی انواع مدل های سه فاز از 29 تا 156 متر مکعب در نظر گرفته شده و این محصولات با برق سه فاز کار می کنند.

اندازه آنها از 21 متر تا 56 متر و توان موتور از 2.2 تا 15 کیلووات است. اندازه دهانه خروجی از 2 تا 6 اینچ تولید شده و قدرت بالایی برای کارکرد در پروژه ها و کاربری های بزرگ و پمپاژ حجم بالای سیال دارند. کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IP68 می باشد و لازم به توضیح است که انواع مدل ها در یک سری از لحاظ مقدار هد و دبی و سایز محصول با هم متفاوتند.

پمپ کف کش محیطی

سری پمپ کف کش محیطی برای جمع آوری آب های سطحی و زیرزمینی طراحی شده و از سری تجهیزات آبرسانی مستغرق لئو می باشد که بصورت شناور در آب قرار گرفته و این قابلیت را دارد تا سیال مشابه آب با مقدار ناخالصی کم را پمپاژ کند. اندازه این محصول 42 متر بوده و با برق تکفاز کار می کند. حداکثر دبی در این مدل 33 متر مکعب و حداکثر هد 42 متر می باشد و ظرفیت آن 0.5 اسب بخار است.

دهانه خروجی این دستگاه 1 اینچ می باشد و جنس بدنه آن از چدن و استیل ساخته می شود. جنس پروانه نیز از برنج است و در برابر زنگ زدگی و خوردگی از مقاومت کافی برخوردار می باشد. حداکثر دمای مایع در این مدل 35 درجه سانتی گراد و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F در نظر گرفته شده است. این سری همچنین کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IPX8 دارد.

پمپ کف کش پلیمری لئو

پمپ کف کش پلیمری لئو از سری پمپ های شناور می باشد که در مواردی مانند آب کشیدن و تخلیه چاه، استخر، آب های سطحی، مصارف خانگی، سیستم آبیاری کوچک و سیستم های تهویه مطبوع کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل قابلیت پمپاژ آب و سیال تمیز را دارد و حداکثر دمای سیال تا 60 درجه سانتی گراد را می تواند منتقل کند. مدل پلیمری لئو فلوتر دار بوده و هد آن از 6 تا 13 متر و دبی آن از 2 تا 19 متر می باشد و حداکثر توان الکتروموتور آن 1 اسب بخار است. جنس این محصول از پلیمر و استیل بوده و سایز دریچه خروجی آن از 3 تا 11 اینچ طراحی و تولید می گردد. موارد ذکر شده روی قیمت پمپ کف کش لئو پلیمری تاثیر دارد. برای دریافت لیست قیمت و آگاهی از قیمت به روز این سری و دیگر انواع پمپ آب می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

مشخصات فنی و کاتالوگ پمپ کف کش لئو

همانطور که اشاره کردیم از مشخصات فنی پمپ کف کش لئو مستغرق بودن آن است که برای نصب و تعبیه در آب طراحی شده و از تنوع و گستردگی بالایی در سری، طرح و مدل برخوردار است. این مدل پمپ ها عموما برای جمع آوری و تخلیه آب های سطحی تولید می گردند و ضروری است در محیط مرطوب و با آب کار کنند. به همین منظور در مدل کف کش، فلوتر طراحی شده تا از خشک کار کردن و خرابی محصول جلوگیری نماید. از آنجایی که خرید این محصولات باید با دقت و به درستی صورت گیرد، نیاز است که پیش از خریداری کاتالوگ پمپ کف کش لئو را مطالعه نمایید و مدل با هد و دبی، ابعاد و نوع کاربری متناسب با نیازتان را خریداری نمایید.

خدمات پس از فروش و گارانتی پمپ کف کش لئو

مدت گارانتی پمپ کف کش لئو 24 ماه می باشد و لازم به ذکر است که شرکت فن آوران تهویه پیام ضمانت و خدمات پس از فروش تجهیزات آبرسانی لئو را در ایران برعهده دارند.

لوگو فناوران تهویه پیام