پمپ استخری لئو (leo)

برای تصفیه آب استخر در موارد استفاده شخصی و استخرهای عمومی، خرید پمپ استخری لئو به دلیل برخورداری از توان بالا و کیفیت مطلوب از تصفیه آب، در بازار از نرخ بالایی برخوردار است و این محصولات بهمراه گارانتی به مصرف کنندگان عرضه می گردند. در این مقاله قصد داریم مشخصات فنی و انواع مدل ها و ظرفیت های این نوع تجهیزات آبرسانی را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین برای آگاهی از لیست قیمت به روز محصولات می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خرید پمپ استخری لئو و نکات مهم آن

در ویلاها و ساختمان های دارای استخر، سونا و جکوزی و همچنین برای استخرهای عمومی، نیاز است که آب تصفیه شود تا کمتر افزاینده هایی مانند کلر به آب استخر اضافه شود و همچنین در صورت تمیز شدن و تصفیه آب، در استخرهای شخصی، تعداد تخلیه و تعویض آب استخر کمتر شده و در مصرف آب در شرایط خشکسالی امروزه، جلوگیری می شود. همچنین خرید پمپ استخری لئو برای به گردش در آوردن و سیرکوله کردن آب گرم در استخر و جکوزی صورت می گیرد که در ادامه به نکات مهمی در انتخاب و خرید این نوع تجهیزات آبرسانی خواهیم پرداخت که ضروری است برای انتخاب مدل با ظرفیت متناسب با نیازتان، از آنها مطلع باشید.

بطور کلی این نوع تجهیزات آبرسانی از قدرت بالایی در تصفیه آب برخوردار بوده و قابلیت پاکسازی آب آلوده را دارا می باشد. اما باید به این نکته مهم توجه داشته که مدل های استخری برای تصفیه آب با آلودگی اما با میزان کم ذرات جامد طراحی شده است و در صورتیکه از آن برای تصفیه آب با مقدار درصد بالایی از ذرات جامد استفاده شود، ممکن است به محصول آسیب جدی وارد شود. از دیگر نکات مهم در انتخاب این محصول می توان به توان قدرت و میزان هد و دبی آن اشاره داشت که قیمت پمپ استخری لئو بطور مستقیم به توان موتور آن بستگی دارد.

انواع مدل های پمپ استخری لئو

همانطور که اشاره کردیم، پمپ استخری لئو در انواع مدل های مختلفی تولید می شود که توان موتور و میزان دبی (حجم آب عبوری) و هد (ارتفاع) آنها با یکدیگر متفاوت است. این مدل ها از توان 200 تا توان 2200 وات تولید می گردد و در پنج مدل طراحی و تولید شده و در بازار موجودند. از ویژگی های منحصربفرد این محصولات می توان به قابلیت استرینر اشاره کرد که برگ و اجسامی شبیه به آن را از آب می گیرد. این امکان همچنین از ورود ذرات موجود در آب به قسمت پروانه پمپ ممانعت بعمل آورده و از وارد شدن آسیب به دستگاه جلوگیری می نماید. این مزایای باعث سهولت نگهداری و کاهش هزینه های تعمیر شده و به همین دلیل قیمت پمپ استخری لیو مقرون به صرفه بنظر می رسد.

مدل شرح حداکثر هد حداکثر دبی توان ورودی و خروجی
متر متر مکعب بر ساعت فاز وات اینچ
XKP 350-2 پمپ استخری 350 وات 8.4 8 تکفاز 350 11/2×11/2 in
XKP 804 پمپ استخری 800 وات 10.8 18 تکفاز 800 2×2 in
XKP 1104 پمپ استخری 1100 وات 14.8 22.5 تکفاز 1100 2×2 in
XKP 1604 پمپ استخری 1600 وات 16.8 27 تکفاز 1600 2×2 in
XKP 2204 پمپ استخری 2200 وات 17.8 30 تکفاز 2200 2×2 in

مشخصات فنی و کاتالوگ پمپ استخری لئو

برای اطلاع از مشخصات فنی پمپ استخری لئو، کاتالوگ محصول که شامل جزئیات هر مدل می باشد همراه دستگاه موجود می باشد که آن را برای آگاهی شما مخاطبین گرامی برای داشتن یک انتخاب مناسب، در اینجا باز کرده و در بخش های مختلف آورده ایم. منبع تغذیه این محصول در مدل های مختلف برق تکفاز بوده و دبی یا حجم آب عبوری که انواع آنها توان پمپاژ آن را دارند از 8 تا 30 متر مکعب بر ساعت می باشد. میزان هد یا قدرت ارتفاع پرتاب آب نیز از 8.4 متر تا 17.8 متر است که بدیهی است ابعاد پمپ و قطر دهانه ورودی و خروجی در هر کدام متفاوت می باشد که بدیهی است در هنگام خرید پمپ آب استخری لیو باید ابتدا میزان هد و دبی مناسب کاربری تان را محاسبه نمایید.

از دیگر مشخصات فنی پمپ استخری لئو می توان به جنس بدنه و پروانه آن اشاره کرد که از تکنوپلیمر بوده و جنس شفت دستگاه استیل 304 می باشد که همگی اینها ضد زنگ بوده و در برابر پوسیدگی از مقاومت بالایی برخوردارند و در اثر کارکرد زیاد با رطوبت بالا دچار زنگ زدگی و نقص نشده و از طول عمر بالایی برخوردارند. توان الکتروموتور در مدل استخری لیو از 0.5 تا 3 اسب بخار می باشد و نحوه کارکرد آن به اینصورت است که پروانه دستگاه که روی شفت قرار گرفته با کارکرد الکتروموتور به حرکت در آمده و مقدار انرژی سیال را افزایش داده و آن را پمپاژ می کند. صافی های تعبیه شده در ورودی پمپ نیز از ورود ریز ذرات و مواد جامد به داخل پروانه جلوگیری کرده و به تصفیه و پاکسازی آب کمک می نماید.

لیست قیمت پمپ استخری لئو

همانطور که بالاتر اشاره کردیم در لیست قیمت پمپ استخری لئو، قیمت هر مدل بر اساس توان موتور و میزان هد و دبی دستگاه متفاوت است. بدیهی است که این فاکتور روی مبلغ هزینه دستگاه تاثیر داشته و به همین جهت نیاز است میزان هد و دبی اندازه گرفته شده و با توجه به نیاز شما به تصفیه آب استخر در اندازه ها و حجم آب مختلف، اعداد دبی و هد متفاوت است. همچنین در صورتیکه علاوه بر استخر، جکوزی دارید باید میزان دبی مورد نیاز جکوزی تان را نیز تعیین کنید. شما مشتریان گرامی می توانید برای مشاوره رایگان در این باره و خرید پمپ لیو متناسب با نیازتان، در ساعات اداری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات پس از فروش و گارانتی پمپ استخری لئو

مدت گارانتی پمپ استخری لئو 24 ماه می باشد و لازم به ذکر است که شرکت فن آوران تهویه پیام ضمانت و خدمات پس از فروش تجهیزات آبرسانی لئو را در ایران برعهده دارند.

لوگو فناوران تهویه پیام