از سری تجهیزات آبرسانی با قابلیت پمپاژ لجن غلیظ و گل و لای، پمپ لجن کش لئو می باشد که خرید آن عموما به همین منظور صورت می گیرد. در ادامه به مشخصات فنی انواع مدل ها، گارانتی، خدمات پس از فروش و لیست قیمت این محصول پرداخته ایم. برای آگاه از جزئیات بیشتر با دماپویا همراه باشید.

خرید پمپ لجن کش لئو و ویژگی های آن در یک نگاه

کمپانی لئو از برترین کمپانی های سازنده پمپ آب و تجهیزات آبرسانی در کشور چین بشمار می رود که در ساخت محصولات خود از مرغوب ترین قطعات و مواد اولیه بهره می برد. به دلیل راندمان بالا محصولات آبرسانی این برند به خاورمیانه، اروپا و آمریکا نیز صادر شده و در بازار جهانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در رابطه با انتخاب و خرید پمپ لجن کش لئو لازم به ذکر می باشد که این محصول از نوع پمپ های مستغرق بوده که بصورت غوطه ور در سیال نصب شده و آن را پمپاژ می کند.

بطور کلی از ویژگی های منحصربفرد پمپ لیو تنوع بالای آنها در مدل و قدرت موتور آنها می باشد. در مدل های لجن کش این برند امکان پمپاژ سیالات با جامدات درشت وجود دارد و برای مواردی مانند انتقال سیالات کثیف، تخلیه پساب ها و فاضلاب در کارخانه های صنعتی، پمپاژ آب حاوی گاز، مواد فیبری، آبیاری زمین های زراعی، تصفیه فاضلاب های شهری و تخلیه چاه های ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. کارکرد مدل لجن کش به اینصورت است که سیال از کف دستگاه پمپاژ شده و از دریچه خروجی که رو به بالا قرار دارد، تخلیه می شود. این محصول در دو سری مختلف تولید می گردد که قیمت پمپ لجن کش لئو به مدل و جنس بدنه و پروانه محصول بستگی دارد.

انواع مدل های پمپ لجن کش لئو

همانطور که اشاره شد، انواع مدل های پمپ لجن کش لئو در دو سری XSP و WQ طراحی و تولید می گردد و علاوه بر کاربری های ذکر شده می توان در مصارف خانگی و صنعتی از آنها بهره برد. جنس بدنه این محصولات از استیل و چدن ساخته شده و مقاومت کافی را در برابر خوردگی و پوسیدگی برخوردار است. همچنین الکتروموتورهای این مدل ها دارای سیم پیچ مسی می باشد. پایه پمپ و کاور بالایی پمپ نیز از چدن و استیل ضد زنگ ساخته می شود و به همین دلیل، این محصول از طول عمر بالایی برخوردار است. این مدل ها از لحاظ منبع تغذیه با برق تکفاز و سه فاز کار می کنند که در ادامه به بررسی جزئیات هر مدل خواهیم پرداخت.

پمپ لجن کش فلوتر دار لئو

در مدل پمپ لجن کش فلوتر دار لئو جنس بدنه محصول از چدن و استیل 304 می باشد و دستگاه دارای قطع کن فلوتر است که مانع از خشک کار کردن پمپ می گردد. همچنین جنس پروانه این سری از چدن HT200 ساخته می شود که مقاومت دستگاه را در برابر زنگ زدگی بالا می برد. بعضی از مدل های این سری دارای خورد کن هستند و در پمپاژ سیالات با مواد جامد بسیار پر قدرت عمل می کنند. توان مدل لجن کش لئو فلوتر دار از 0.25 تا 2.2 وات است و حداکثر عمق مستغرق شدن آنها 5 متر می باشد.

حداکثر دمای مایع پمپاژ شونده 40 درجه سانتی گراد بوده، میزان دبی (حجم آب عبوری) آنها از 9 تا 42 متر مکعب و هد (ارتفاع) از 7 تا 22 متر است. سایز و طول این سری از 7 تا 22 متر و سایز دهانه خروجی آنها از 2 تا 11 اینچ ساخته شده و لازم به ذکر است که انواع مدل های این سری با برق تکفاز کار می کند. قیمت پمپ لجن کش فلوتر دار لئو به میزان هد و دبی و توان موتور آن بستگی دارد و از مزایای این سری تجهیزات آبرسانی می توان به دارا بودن کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B اشاره کرد. این سری همچنین دارای کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IP68 است.

پمپ لجن کش چدنی پروانه دو کاناله لئو

جنس بدنه و پروانه پمپ لجن کش چدنی پروانه دو کاناله لئو از چدن ضد زنگ ساخته می شود و پروانه بصورت دو کاناله طراحی و تولید شده است. حداکثر دمای مایع این سری 40 درجه سانتی گراد بوده و انواع مدل های آن دارای کلاس عایق حرارتی الکتروموتور B هستند. همچنین کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IP68 می باشد. میزان هد این مدل از 21 تا 43 متر و مقدار دبی آنها از 38 تا 190 متر مکعب است و تمامی مدل ها با برق سه فاز کار می کنند. اندازه طول محصول از 21 تا 44 متر می باشد و توان موتور از 2 تا 15 کیلووات در نظر گرفته شده است. سایز دهانه خروجی از قطر 2 تا 21 اینچ ساخته شده و حداکثر عمق شناور شدن آنها 5 متر می باشد. با توجه به قدرت بالای این سری در کارکرد در ظرفیت بالا، از آنها در فاضلاب شهری، تخلیه فاضلاب کارخانه ها، واحد های تجاری و پروژه های شهری استفاده می شود.

مشخصات فنی و کاتالوگ پمپ لجن کش لئو

از مشخصات فنی پمپ لجن کش لئو می توان به بدون فلوتر و فلوتر دار بودن انواع مدل های آن اشاره کرد. همچنین در بعضی از مدل ها خردکن قرار دارد که باید بهنگام خرید محصول، در کاتالوگ جزئیات آن مطالعه شود و مدل متناسب با نوع کاربری را تهیه نمود. قیمت پمپ لجن کش لئو نیز به دارا بودن امکاناتی که ذکر شد، بستگی دارد. از دیگر مشخصات فنی مدل لجن کش لیو می توان به قابلیت پمپاژ سیالات با ویسکوزیته بالا اشاره کرد که PH سیال باید از 4 تا 10 باشد. این محصولات علاوه بر پایه نگهدارنده دارای نگهدارنده کابل هستند.

خدمات پس از فروش و گارانتی پمپ لجن کش لئو

در رابطه با خدمات پس از فروش و گارانتی پمپ لجن کش لئو باید گفت که این تجهیزات آبرسانی دارای 24 ماه ضمانت شرکت فن آوران تهویه پیام و خدمات پس از فروش گسترده هستند. در صورت خریداری، محصول در کمترین زمان ممکن، برایتان به سراسر کشور ارسال خواهد شد.

لوگو فناوران تهویه پیام